Позакласні заняття

/Files/images/img_home_02.jpgВиховна система школи – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності. Пріоритетним у виховній роботі школи є:

- реалізація особистісно орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі;

- залучення молоді до національної та світової культури;

- збереження морального та фізичного здоров’я підростаючого покоління;

- виховання патріотизму, громадських якостей особистості;

- забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності.

Для реалізації цих завдань у школі розроблений план виховної роботи навчального закладу та окремі плани, які були затверджені на засіданнях методичних об’єднань класних керівників. Ці плани охоплюють всі напрямки виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси, міські заходи щодо втілення національної програми «Діти України», «Комплексної програми профілактики злочинності і бездоглядності», «Програми профілактики ВІЛ-інфекції», «Національної програми відродження та розвитку українського козацтва», заходи щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя та ін.



ГРАФІК РОБОТИ ГУРТКІВ, КЛУБІВ, СПОРТИВНИХ СЕКЦІЙ У І СЕМЕСТРІ 2017/2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Назва гуртка, клуба, секції Класи, які приймають участь Кількість учнів Керівник Дні роботи Часи роботи
«Юний еколог» 6-11 12 Герасименко С.В. Вівторок 15.15-16.00
«Юний фізик» 7-11 10 Купенко О.В. Четвер 15.15-16.00
«Розмовляємо англійською!» 1-4 15 Бобришова В.В. Вівторок 14.20-15.05
«Мандрівники» 1-11 15 Сєрікова С.С. П’ятниця 14.15-15.00
«Юні математики» 1-2 15 Архилюк З.А. Понеділок 13.15-14.00
«Золоті дзвіночки» 1-4 11 Кравченко К.К. П’ятниця 13.00-13.45
Літературно-драматичний клуб «Глобус» 1-11 25 Алєксєнко В.Ф. Четвер 15.00-16.00
«Юні юристи» 8-10 14 Денисюк М.В. Середа 14.15-15.00
«Природа рідного краю» СЮН 2-4 23 Кравченко К.К. Понеділок Середа 14.00-16.00 14.00-16.00
«Євро-клуб» РЦДЮТ 5-11 15 Гордєєва О.Л. Понеділок Вівторок 15.15-17.15 15.15-17.15
Секція «Баскетбольна» ДЮСШ Рогань 3-5 6-11 20 20 Похила О.І. Вівторок Четвер П’ятниця 15.00-16.30 16.45-18.15
Спортивно-десантний Клуб «Маргеловець» 1-11 25 Гурін Д.М. Понеділок Середа 15.00-16.30
Танцювальний «Олімп» 1-10 20 Кот Н.В. Вівторок Четвер 13.00-16.00
«Малювання» 1-4 15 Аргунова К.В. Середа 13.30-15.00
Вокальний «Зірка» 1-10 15 Невмержицька О.С. П’ятниця 12.00-15.00
Клуб «Атлет» 8-10 15 Вєсєлков О.С. Вівторок Четвер 16.00-17.00

.

/Files/images/2015-2016_r/Завада кр (1).jpg /Files/images/2015-2016_r/Завада кр (2).jpg /Files/images/2015-2016_r/Камила (2).JPG /Files/images/2015-2016_r/Камила (3).JPG /Files/images/2015-2016_r/Камила (5).JPG


/Files/images/2015-2016_r/123443.jpg /Files/images/2015-2016_r/Завадын кр (1).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 80

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.