Про територію обслуговування Вільхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Адміністрація Вільхівської ЗОШ доводить до відома батьків, що в її територією обслуговування входять діти віком від 6 до 18 років, які проживають в с. Вільхівка, Степанки, Сороківка, Сороківка-2 та Верхня Роганка, які знаходяться на територїї Вільхівської сільської ради.

Прийом дітей до першого класу школи відбувається на безконкурсній основі. Діти зараховуються до школи за наказом директора до початку навчального року.

Дітям, які вступають до першого класу школи, що обслуговує мікрорайон , де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.

Питання про відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією ( наказ Міністерства охорони здоров 'я України від 29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного "Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу.")

Для прийому до першого класу батьки, або особи, які їх заміняють, надають такі документи: заява на ім' я директора школи, копія свідоцтва про народження дитини, медична картка встановленого зразка.

В 2017 році в 1-класі працює вчитель І-ої категорії Козачок Галина Іванівна (педстаж 42роки. До 1-го класу зараховано 14 дітей .

Уповноваженою для виконання роботи, пов'заної з обліком дітей та підлітків шкільного віку наказом по школі та рішенням Вільхівської сільської ради призначена вчитель початкової школи Кравченко К.К.

Рішенням Вільхівської сільської ради від 26.01.2016 року № 4 закріплена територія сільської ради для обслуговування вчителями Вільхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів таким чином:

с.Вільхівка: вул.Набережна -вчитель математики Купенко О.В .

вул.Студентська, провулок Студентський, вул.40 років Перемоги, в 'їзд 40 років Перемоги-вчитель англійської мови Бобришова В.В.

вул. Українська, Миру, Молодіжна (непарна сторона) - вчитель початкової школи Козачок Г.І.

вул.Шкільна (від вул.Молодіжної) , в 'їзд Космонавтів-вчитель початкової школи Архилюк З.А.

Двоповерхові будинки (нижні) , вул.Центральна, Шкільна-вчитель інформатики Тиртишна О.І.

Двоповерхові будинки (верхні) , вул Шкільна-вчитель англійської мови Тиртишна М.І.

вул.Шевченка, Зарічна-вчитель початкової школи Кайдалова Н.І.

с.Степанки-вчитель хімії та біології Герасименко С.В.

с.Верхня Роганка -педагог-організатор Гордєєва О.Л.

с.Сороківка-2(колишнє Радгоспне) -вчитель історії Осавчук Н.О.

с. Сороківка-вчитель української мови та літератури Почивалова Н.Е., вчитель математики Тиртишна О.І.

Кiлькiсть переглядiв: 59

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.