Інформація

про Вільхівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів

Харківської районної ради Харківської області

на 01.09.2017 року

Рік заснування

1973

Директор школи

Сєрікова Світлана Нурматівна, освіта вища, за фахом керівник закладів освіти, вчитель початкових класів, має вищу кваліфікаційну категорію та звання "старший вчитель". Заклад очолює з 2011 року.

Контингент учнів

У Вільхівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів навчається 153 учні: з них учнів 1-4 класів –69 чол., 5-9 класів –60 учнів, 10-11 класів –24 учні. Випускників 9 класу 2017 року - 23 учні. З них продовжують навчання в 10-ому класі 22 учнії. 1- вступила до ПТНЗ. Випускників 11 класу 2017 року- 13 учнів, з них: вступили на навчання до внз ІІІ-ІУ рівнів акредитації-8. 2-вступили на навчання до внз І-ІІ рівнів акредитації .
3 учні працевлаштовані.

Мова навчання

Українська

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за універсальним профілем

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 19 педагогів, з них 18 вчителів мають вищу освіту, 1 вчитель. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 3 вчителя, звання "старший вчитель" мають 2 вчителів. І кваліфікаційну категорію – 9 вчителів, ІІ кваліфікаційну категорію – 3 вчителів,
категорію „спеціаліст” – 4 вчителів.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% забезпечено 69 учнів початкових класів. За рахунок батьківської плати харчуються 84 учні.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Розвиток педмайстерності учителя, його творчого потенціалу - необхідний показник якості навчально-виховного процесу в контексті впровадження компетентнісно-зорієнтованого підходу в навчання».

Директор школи Сєрікова Світлана Нурматівна,
заступник директора з навчально- виховної роботи Диба Наталія Анатоліївна,

заступник директора з виховної роботи Денисюк Марія Валентинівна

Гурткова робота

В школі працює 16 гуртків. 3 гуртки позашкільної освіти: від Роганської ДЮСШ-гурток " Баскетбол" (керівник Похила О.І.), Покотилівська СЮН:" Рідний край"(керівник Кравченко К.К.), РЦДЮТ- «Євро-клуб» (керівник Гордєєва О.Л.). Також, в школі організовані 13 гуртків предметних та за інтересами
Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу 36 учнів. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.
5 вчителів підвозяться до роботи рейсовим автобусом АТП-1621 Відділ освіти відшкодовує кошти за проїзд.
Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 18 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (6 ПК), спортивна та атлетична зали, футбольний майданчик, стадіон, їдальня на 65 місць та буфет.
Для підготовки закладу до нового навчального року було витрачено: бюджетних: ХРВО - 14724 грн,70 коп., батьківських- 33864 грн.08 коп, спонсорських-82281,36 коп. Всього на підготовку до нового навчального року витрачено 130870,12 коп.

Бібліотечний фонд налічує – 4113 примірників художньої та навчальної літератури.

Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін. Нагороджені дипломами відділу освіти ХРДА: учениця 3-го класу Богомол Анастасія , яка посіла ІІІ-місце в ІІ-ому етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика; учениця 8-го класу Ваал Валерія, яка посіла ІІ-місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури та ІІІ місце в районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсуучнівської молодіім. Т.Г. Шевченко; також нагороджена дипломом відділу освіти вчитель Диба Н.А., яка підготувала переможця ІІ-го етапу олімпіади.


Досягнення вихованців

Традицією є участь учнів у Всеукраїнському природничому інтерактивному конкурсі «Колосок» - 30 учнів. У конкурсі юних істориків "Лелека" - 30 (6 призових) сертифікатів, інтерактивний конкурс з інформатики " Бобер"- 11 учнів , " Кришталева сова" -10 учнів, "Кенгуру"-24.

Кiлькiсть переглядiв: 317

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.