Інформація

про Вільхівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів

Харківської районної ради Харківської області

на 14.01.2019 року

Рік заснування

1973

Директор школи

Сєрікова Світлана Нурматівна, освіта вища, за фахом керівник закладів освіти, вчитель початкових класів, має вищу кваліфікаційну категорію та звання "старший вчитель". Заклад очолює з 2018 року.

Контингент учнів

У Вільхівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів навчається 161 учень: з них учнів 1-4 класів –66 чол., 5-9 класів –63 учні, 10-11 класів –32 учні. Випускників 9 класу 2019 року - 12 учнів. Випускників 11 класу 201 9року-22.

Мова навчання

Українська

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за універсальним профілем . Учні 10-го класу навчаються за філологічним напрямком .

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 19 педагогів, з них 18 вчителів мають вищу освіту, 1 вчитель. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 3 вчителя, звання "старший вчитель" мають 2 вчителів. І кваліфікаційну категорію – 9 вчителів, ІІ кваліфікаційну категорію – 3 вчителів,
категорію „спеціаліст” – 6 вчителів.
З 01.11.2018 в штатному росписі наявна посада практичного психолога. Соколовська Ю.О. працює в закладі за таким графіком понеділок, вівторок,четвер (за сумісництвом)

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% забезпечено 66 учнів початкових класів та 4 учні пільговоі категорії (2 дитини-батьків воїнів АТО). За рахунок батьківської плати харчуються 85 учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Розвиток педмайстерності учителя, його творчого потенціалу - необхідний показник якості навчально-виховного процесу в контексті впровадження компетентнісно-зорієнтованого підходу в навчання».

Директор школи Сєрікова Світлана Нурматівна,
заступник директора з навчально- виховної роботи Диба Наталія Анатоліївна,

заступник директора з виховної роботи Денисюк Марія Валентинівна

Гурткова робота

В школі працює 16 гуртків. 3 гуртки позашкільної освіти: від Роганської ДЮСШ-гурток " Футбол" (керівник Деменко Д.), Покотилівська СЮН:" Рідний край"(керівник Кравченко К.К.),РЦДЮТ-гурток "Художній"-Вєсєлкова К.В. Також, в школі організовані 13 гуртків предметних та за інтересами
Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу 36 учнів. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.
5 вчителів підвозяться до роботи рейсовим автобусом АТП-1621 Відділ освіти відшкодовує кошти за проїзд.
Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 18 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас 12(ПК), спортивна та атлетична зали, футбольний майданчик, стадіон, їдальня на 72 місця та буфет.
Для підготовки закладу до нового навчального року було витрачено: бюджетних: ХРВО - 13599 грн,61 коп., батьківських- 22613 грн.58 коп, спонсорських-19800 грн. Всього на підготовку до нового навчального року витрачено 56013грн.19 коп.

Бібліотечний фонд налічує – 4113 примірників художньої та навчальної літератури.

Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін. Нагороджені дипломами відділу освіти ХРДА: учениця ; учениця 7-го класу Дідик Анна, яка посіла І-місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. та Гусь Єлизавета, яка посіла ІІІ місце в районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді. Т.Г. Шевченко; також нагороджені дипломами відділу освіти вчителі Диба Н.А. та Тиртишна О.І., які підготували переможців.


Досягнення вихованців

Традицією є участь учнів у Всеукраїнському природничому інтерактивному конкурсі «Колосок» - 30 учнів. У конкурсі юних істориків "Лелека" - 30 (6 призових) сертифікатів, інтерактивний конкурс з інформатики " Бобер"- 10 учнів , " Кришталева сова" -10 учнів, "Кенгуру"-36.

Кiлькiсть переглядiв: 448

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.